Tornistry szkolne dla małych i większych uczniów

Tornister szkolny to niezbędne wyposażenie każdego przedszkolaka lub ucznia. To właśnie on towarzyszy naszemu dziecku w drodze do szkoły, w trakcie lekcji oraz gdy wracają do domów. Dlatego właśnie warto zadbać o to, by był on wygodny i jednocześnie pozwolił dziecku na pomieszczenie niezbędnych przedmiotów.

W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę tornistrów szkolnych. Produkty te zostały zrobione z wysokiej jakości sztywnych i nieprzemakalnych materiałów, co zapewnia im odporność na zbyt szybkie zniszczenia. Regulowane paski pozwolą dopasować produkt do postawy dziecka oraz zapewnią jego wygodne użytkowanie. Ponadto część z dostępnych w naszym sklepie tornistrów szkolnych posiada odblaski, które zagwarantują naszym kilkulatkom bezpieczeństwo oraz dobra widoczność nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych.

Artykuły wyróżnia żywa kolorystyka oraz wesołe aplikacje – część z nich przedstawia postaci z popularnych bajek m.in. Minionki kucyki Pony czy też bohaterki bajki Kraina Lodu. 

 

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej oferty plecaków szkolnych Majewskiego - http://centrumeuropa24.pl/plecaki-szkolne-majewskiego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl